body

O nas

Poznaj nas bliżej

Centrum Medycyny Estetycznej i Stomatologii ESTIME
w Poznaniu powstało w 2010 roku.

O nas

Jesteśmy zespołem profesjonalistów w dziedzinach dermatologii, stomatologii, laryngologii, dietetyki i kosmetologii. Konsekwentnie utrzymujemy najwyższe standardy usług, dbamy o efektywność procedur, a bezpieczeństwo naszych pacjentów jest dla nas priorytetem. Systematycznie podnosimy swoje kwalifikacje, a w zabiegach wykorzystujemy wyłącznie sprzęt i preparaty, które spełniają rygorystyczne normy jakości.

Jak działamy?

Wnikliwie analizujemy problemy naszych pacjentów. Rzetelnie oceniamy i przedstawiamy możliwości terapeutyczne i optymalne rozwiązania. Odpowiadamy na Wasze potrzeby i zgodnie z nimi rozszerzamy ofertę. Nasze atuty to wiedza, profesjonalizm i doświadczenie.

W życiu zawodowym i osobistym, w relacjach z ludźmi, cenimy autentyczność, szczerość, uczciwość i empatię.

Czym jest medycyna estetyczna?

Medycyna estetyczna to dla nas nie tylko poprawa wyglądu zewnętrznego czy urody, to przede wszystkim regeneracja, profilaktyka i leczenie. Wierzymy, że piękno jest w każdym z nas i wynika z poczucia własnej wartości, radości życia, harmonijnych relacji z ludźmi oraz realizacji osobistych pasji.

Szanujemy różnorodność i niepowtarzalność urody. Naszą misją jest zachować, wydobyć, poprawić lub odbudować indywidualne piękno. Zależy nam na zdrowiu i dobrej kondycji naszych Pacjentów, dlatego jesteśmy przekonani, że znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla problemów, które mogą ograniczać lub przeszkadzać w byciu sobą.

Nasze motto: Uroda bez przesady. Z klasą, naturalnie.

Nasze przesłanie: Bądź sobą. To jest piękne.

Anna Wołowiec-Wojciechowska

lek. dentysta, dyrektor medyczny Estime

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Od 2013 roku wykonuje w Estime zabiegi z zakresu laseroterapii i medycyny estetycznej, a od 2017 również stomatologii estetycznej. Członkini Stowarzyszenia Dermatologów Estetycznych, Europejskiego Stowarzyszenia Dermatologii Estetycznej i Kosmetycznej ESCAD Uczestniczy w licznych kursach i szkoleniach o tematyce estetycznej.

Julita Wołowiec

lek. med. specjalista dermatolog-wenerolog, prezes Estime sp. z o.o.

Założycielka i prezes Estime, absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Poznaniu. II stopień specjalizacji z dermatologii i wenerologii uzyskała w 2003 roku. Doświadczenia i umiejętności z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej zdobywała i doskonaliła od 1998 roku uczestnicząc w licznych szkoleniach, kursach i sympozjach. Wieloletnia praktyka zawodowa, przynależność do Stowarzyszenia Dermatologów Estetycznych, Europejskiego Stowarzyszenia Dermatologii Estetycznej i Kosmetycznej ESCAD i Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

Dorota Miętkiewska-Leszniewska

dr n. med., specjalista laryngolog

Specjalista w zakresie diagnostyki, leczenia chrapania i bezdechu śródsennego; absolwentka WL AM w Poznaniu. 2005-tytuł dr nauk medycznych, 2009-specjalizacja z otolaryngologii. Ukończyła Zarządzanie i Marketing Jakością w Medycynie na Wyższej Szkole Handlu i Usług; Kurs Technik Badań Audiologicznych oraz zastosowania diatermii radiofalowej Ellman w laryngologii. Wieloletnia praktyka chirurgiczna w Klinice Otolaryngologii i Onkologii Laryngologiczneji. Członek Polskiego Towarzystwa Badań nad Snem, Polskiego Towarzystwa Otolaryngologów Chirurgów Głowy i Szyi.

Sylwia Czarnecka

lek. dentysta

Absolwentka wydziału lekarsko-dentystycznego
Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu . W Estime wykonuje  zabiegi z zakresu medycyny estetycznej . Ciągle podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w licznych szkoleniach i konferencjach.

Daria Soroczyńska-Wadówka

magister dietetyki

Dietetyk kliniczny, prekursorka zdrowego stylu życia oraz specjalistka apiterapii. Prowadzi konsultacje w zakresie żywienia klinicznego, schorzeniach układu pokarmowego, chorobach metabolicznych oraz leczenia żywieniowego niepłodności. Doświadczenie zdobywała m.in. w Klinice Chorób Wewnętrznych i Zaburzeń Metabolicznych w Szpitalu Klinicznym Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu, na Oddziale Diabetologii i Chorób Wewnętrznych w Szpitalu Miejskim im. F. Raszei w Poznaniu. Obecnie studiuje medycynę funkcjonalną na Functional Medicine University w USA.

Agnieszka Wawrzyniak

magister kosmetologii

Absolwentka studiów magisterskich poznańskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku kosmetologii (2013r.). W Permanent Make-Up rozwija się od 2018 r., ukończyła wiele szkoleń u cenionych w branży specjalistów, poznając różnorodne techniki pracy ze skórą. Jej prace wyróżnia lekkość i naturalność wygojeń.

Finalistka m.in. Międzynarodowych Mistrzostw GOLD PMU 2022 (Master of Lips & Brows) oraz WULOP 2022 (kreska cieniowana). Szkoleniowiec z zakresu PMU.

Justyna Walas

rejestratorka medyczna, opiekun pacjenta

Czuwa nad sprawną organizacją pracy rejestracji, zapisuje pacjentów na wizyty i udziela odpowiedzi na Wasze pytania. Z troską dba o atmosferę w Estime, zapewniając przyjazny klimat i dbając o miłe otoczenie. Zawsze gotowa służyć pomocą i wsparciem, aby każdy pacjent czuł się u nas komfortowo i mile widziany.

MY W MEDIACH

Masz pytanie? Napisz do nas!


    Na naszej stronie znajdują się także treści przeznaczone dla profesjonalistów.