Zabieg Linerase to okrojona wersja terapii kolagenowej Linerase. Można ją stosować podtrzymująco po terapii lub jako osobny zabieg.

korzyści

MOŻLIWOŚĆ ŁĄCZENIA Z INNYMI ZABIEGAMI- rewelacyjny efekt osiągamy poprzedzając zabieg Linerase mikrodermabrazją diamentową lub masażem!
NATYCHMIASTOWY EFEKT- skóra zaraz po zabiegu jest wyraźnie gładsza, nawilżona, bardziej napięta i wypoczęta
UNIWERSALNOŚĆ – Linerase to zabieg anti-aging, który będzie skuteczny zarówno dla osób w średnim wieku, jak i dojrzałych
SZYBKOŚĆ WYKONANIA – zabieg trwa około 40 minut!

na czym polega zabieg?

Obejmuje on obszar twarzy, szyi i dekoltu i składa się z dwóch etapów:
Pierwszy to maska peel off, łącząca w sobie regenerujące działanie polipeptydów z antyoksydacyjnym wpływem wit C i retinolu. Poprawia bioregenerację i keratynizację naskórka dzięki wysokoskoncentrowanym kwasom (cytrynowy i glikolowy). Stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu. Dzięki zawartości argininy maseczka peel off ma odpowiedni, bezpieczny poziom pH. Hexylresorcinol to silny antyutleniacz, który sprawia, że cera staje się rozświetlona i pełna blasku. Za przyjemną fakturę skóry po zabiegu odpowiada kolagen i kwas hialuronowy, które mocno nawilżają i wygładzają.
Drugi etap to odświeżająca maska. Przywraca harmonię zarówno skórze jak i zmysłom. Działa przeciwstarzeniowo, nawilżająco i kojąco. Przywraca skórze naturalne pH i wygładza ją.

szczegóły

Dla kogo jest przeznaczony?

Zabieg sprawdzi się dla kobiet i mężczyzn zarówno zaczynających profilaktykę przeciwstarzeniową, jak i korzystających z innych zabiegów medycyny estetycznej i kosmetologii. Przez wzgląd na jego silne działanie antyoksydacyjne doskonale poradzi sobie w walce z zanieczyszczeniami, mającymi kontakt ze skórą- niedomytym makijażem, dymem papierosowym czy smogiem.

po zabiegu

Po zabiegu przewidziana jest terapia domowa w postaci kremu anti-aging. Stosowany codziennie chroni skórę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników i uszkodzeniem komórek. Zapobiega powstawaniu zmarszczek, utracie elastyczności, a także szarzeniu skóry i powstawaniu depigmentacji. Można stosować go raz lub dwa razy dziennie (na noc i na dzień) po dokładnym oczyszczeniu skóry.