Julita Wołowiec

lek. med., specjalista dermatolog – wenerolog
Julita Wołowiec

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Poznaniu, w 1998 roku I, w 2003 II stopień specjalizacji z dermatologii i wenerologii. Doświadczenia i umiejętności z zakresu dermatologii estetycznej zdobywane i doskonalone od 1998 roku na licznych szkoleniach, kursach i sympozjach. Wieloletnia praktyka zawodowa, przynależność do Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, Europejskiego Stowarzyszenia Dermatologii Estetycznej i Kosmetycznej ESCAD i Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

Anna Wołowiec-Wojciechowska

Dyrektor Medyczny, lekarz dentysta
Anna Wołowiec-Wojciechowska

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Od 2013 roku wykonuje w Estime zabiegi z zakresu laseroterapii i medycyny estetycznej, a od 2017 również stomatologii estetycznej. Uczestniczy w licznych kursach i szkoleniach o tematyce estetycznej.

Dorota Miętkiewska-Leszniewska

dr n. med., specjalista laryngolog
Dorota Miętkiewska-Leszniewska

Specjalista w zakresie diagnostyki, leczenia chrapania i bezdechu śródsennego; absolwentka WL AM w Poznaniu. 2005-tytuł dr nauk medycznych, 2009-specjalizacja z otolaryngologii. Ukończyła Zarządzanie i Marketing Jakością w Medycynie na Wyższej Szkole Handlu i Usług; Kurs Technik Badań Audiologicznych oraz zastosowania diatermii radiofalowej Ellman w laryngologii. Wieloletnia praktyka chirurgiczna w Klinice Otolaryngologii i Onkologii Laryngologiczneji. Członek Polskiego Towarzystwa Badań nad Snem, Polskiego Towarzystwa Otolaryngologów Chirurgów Głowy i Szyi.

Magda Wołowiec

mgr kosmetolog, manager
Magda Wołowiec

Absolwentka studiów kosmetologicznych na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Posiada szkolenia i certyfikaty uprawniające do wykonywania zabiegów z wykorzystaniem urządzeń w naszym centrum. Swoją wiedzę poszerza poprzez uczestnictwa w szkoleniach i kongresach. Uwielbia pracę z klientem, a jego zadowolenie daje jej satysfakcję i przyjemność.

Weronika Lusiak-Szwarc

dietetyk kliniczny
Weronika Lusiak-Szwarc

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Specjalizuje się w układaniu diet w jednostkach chorobowych, edukacji żywieniowej i redukowaniu masy ciała. W Estime pomaga holistycznie dbać o Pacjenta i wspomagać efekty zabiegów przeciwstarzeniowych, układając diety anti-aging. Przekonuje, że można jeść pysznie i do syta i jednocześnie osiągając cele dietetyczne.