Julita Wołowiec

lek. med., specjalista dermatolog – wenerolog
Julita Wołowiec

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Poznaniu, w 1998 roku I, w 2003 II stopień specjalizacji z dermatologii i wenerologii. Doświadczenia i umiejętności z zakresu dermatologii estetycznej zdobywane i doskonalone od 1998 roku na licznych szkoleniach, kursach i sympozjach. Wieloletnia praktyka zawodowa, przynależność do Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, Europejskiego Stowarzyszenia Dermatologii Estetycznej i Kosmetycznej ESCAD i Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

Anna Wołowiec-Wojciechowska

Dyrektor Medyczny, lekarz dentysta
Anna Wołowiec-Wojciechowska

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Od 2013 roku wykonuje w Estime zabiegi z zakresu laseroterapii i medycyny estetycznej, a od 2017 również stomatologii estetycznej. Uczestniczy w licznych kursach i szkoleniach o tematyce estetycznej.

Dorota Miętkiewska-Leszniewska

dr n. med., specjalista laryngolog
Dorota Miętkiewska-Leszniewska

Specjalista w zakresie diagnostyki, leczenia chrapania i bezdechu śródsennego; absolwentka WL AM w Poznaniu. 2005-tytuł dr nauk medycznych, 2009-specjalizacja z otolaryngologii. Ukończyła Zarządzanie i Marketing Jakością w Medycynie na Wyższej Szkole Handlu i Usług; Kurs Technik Badań Audiologicznych oraz zastosowania diatermii radiofalowej Ellman w laryngologii. Wieloletnia praktyka chirurgiczna w Klinice Otolaryngologii i Onkologii Laryngologiczneji. Członek Polskiego Towarzystwa Badań nad Snem, Polskiego Towarzystwa Otolaryngologów Chirurgów Głowy i Szyi.

Karolina Gierek

mgr dietetyk kliniczny
Karolina Gierek

Dietetyk kliniczny. Absolwentka studiów I i II stopnia na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Od kilku lat prowadzi prywatną praktykę oraz stale poszerza swoją wiedzę poprzez udział w licznych szkoleniach i konferencjach medycznych. Posiada certyfikat SOIT - School ofinsulinresistance therapy. W swojej praktyce stawia na szeroko rozumiane dobro pacjenta, osiągnięcie celu oraz poprawę wyników badań.

Sandra Szeliga

Specjalista w Makijażu Permamentnym
Sandra Szeliga

Moje doświadczenie zawodowe zdobywałam w pracy kosmetologa - tytuł licencjata zdobyłam w 2007 r. we Wrocławiu. Pragnąc dalej rozwijać się w swojej branży, podjęłam studia podyplomowe na kierunku trener linergista. Nieustannie uczestniczę w licznych szkoleniach z zakresu makijażu permanentnego. Moją specjalnością jest naturalnie wyglądający i nieprzerysowany makijaż brwi oraz ust. W pracy skupiam się na potrzebach i preferencjach moich Klientów. Jednocześnie indywidualnie dobieram kształt i kolor, aby podkreślić i wydobyć to co najpiękniejsze w kobiecej twarzy