korzyści

BEZPIECZEŃSTWO – Kwas hialuronowy to implant bezpieczny, nie dający reakcji uczuleniowych i ulegający biodegradacji. Skutki zabiegu są odwracalne. Po jego wchłonięciu nie pozostają w strukturze skóry żadne negatywne efekty, wręcz przeciwnie, kondycja skóry poprawia się. Iniekcje można powtarzać dowolnie często i w każdej chwili można zaprzestać ich stosowania.

NATURALNY I DŁUGOTRWAŁY EFEKT – efekty zabiegu są natychmiastowe i satysfakcjonujące, pod warunkiem odpowiedniego doboru rodzaju wypełniacza, jego ilości i po wnikliwej analizie indywidualnych cech anatomicznych twarzy każdego pacjenta tak, aby uzyskany efekt leczenia był naturalny, zachowujący odpowiednie proporcje i harmonię wizerunku. Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym daje efekty utrzymujące się osobniczo zmiennie, średnio 9 do 12 miesięcy, u osób młodszych dłużej.

BRAK OKRESU REKONWALESCENCJI – wstrzyknięcia wypełniaczy wykonujemy metodą klasyczną oraz przy użyciu cienkich kaniul, co znacznie poprawia komfort zabiegu i ogranicza możliwość powstawania siniaczków.

MOŻLIWOŚĆ ŁĄCZENIA Z INNYMI ZABIEGAMI – kwas hialuronowy można wykorzystywać w korekcji wszystkich utrwalonych zmarszczek, natomiast w przypadku zmarszczek mimicznych warto dodatkowo zrelaksować nadmiernie aktywne mięśnie toksyną botulinową. Dla osiągnięcia zadowalających rezultatów poprawy jakości, odmłodzenia skóry i opóźnienia procesu starzenia, modelowanie twarzy i wypełnianie zmarszczek przy użyciu kwasu hialuronowego korzystnie jest łączyć z innymi zabiegami medycyny estetycznej, np. mezoterapią, peelingami lub laserowym frakcjonowaniem skóry.

Warto pamiętać, że łączenie kilku metod dających nieco odmienne efekty kliniczne, zawsze dobranych indywidualnie zależnie od wieku, stanu i rodzaju skóry, rodzaju zmarszczek, trybu życia, ogólnej kondycji zdrowotnej, itd. daje możliwość uzyskania najlepszych i naturalnych efektów, a także pozwala na stopniowe i długotrwałe uzyskanie poprawy. Do modelowania i odmładzania twarzy kwasem hialuronowym stosuje się jego preparaty o odpowiednio dobranej gęstości, zależnie od nasilenia i lokalizacji problemu tak, aby uzyskać optymalne i długotrwałe efekty.

W ESTIME używamy tylko sprawdzonych, najlepszych i spełniających wszelkie normy preparatów.