korzyści

BEZPIECZEŃSTWO– kwas hialuronowy jest naturalnie występującym w skórze cukrem złożonym, którego ilość zmniejsza się wraz z upływem lat. Można go dostarczyć skórze poprzez iniekcję odpowiednich preparatów, jakimi są produkty firmy Allergan, producenta Juvéderm® Volite oraz długoletniego, zaufanego partnera Estime.

NATYCHMIASTOWY I DŁUGOTRWAŁY EFEKT–  Najnowsza technologia VYCROSS™ polega na specjalnym sieciowaniu kwasu hialuronowego.  Zastosowanie tej technologii w preparacie Juvéderm® Volite zapewnia wyraźnąpoprawę jakości skóry i jej napięcia. Efekt rewitalizacji, rozświetlenia i ujędrnienia skóry utrzymuje się nawet do 9 miesięcy. 

MAŁA ILOŚĆ ZABIEGÓW– rezultat jest widoczny już po jednym zabiegu

KOMFORT– dzięki zawartej w preparacie lidokainie, która niweluje ból

PROFILAKTYKA STARZENIA– systematyczne powtarzanie zabiegu spowalnia proces wiotczenia skóry i pogłębiania się zmarszczek. Podawanie kwasu hialuronowego warto rozpocząć już przy pierwszych oznakach starzenia.

 

szczegóły

Zabieg polecany jest dla każdego, kto zauważył u siebie zmarszczki, utratę jędrności skóry twarzy, szyi, dekoltu oraz dłoni lub dba o profilaktykę przeciwstarzeniową. Skóra po zabiegu jest jędrna, nawilżona, gładka i elastyczna. Największą zaletą Juvéderm® Volite jest to, że efekt po jednym zabiegu utrzymuje się długo, więc nie trzeba go często powtarzać. W celu uzyskania najlepszych efektów, zalecane jest podanie 2 ml preparatu na obszar całej twarzy. W przypadku szyji, dekoltu i dłoni wystarczającą ilością jest zazwyczaj 1 ml Volite. Zabieg trwa ok. godziny i jest wykonywany przez lekarza.

po zabiegu

Najczęściej występujące, niegroźne objawy to zaczerwienienie, obrzęk skóry lub siniaczki w miejscach podania preparatu. Zmiany te są łagodne i krótkotrwałe.

W ciągu doby po zabiegu należy unikać wysiłku fizycznego, nadmiernej ekspozycji na słońce oraz spożywania napojów alkoholowych.

przeciwwskazania

• przerwanie ciągłości naskórka w okolicy zabiegowej
• ostre stany zapalne
• ciąża
• uczulenie na lidokainę