korzyści

SZYBKI I NATURALNY EFEKT– widoczny już po jednym zabiegu

BEZPIECZEŃSTWO- W ESTIME używamy tylko sprawdzonych, najlepszych i spełniających wszelkie normy preparatów.

BRAK OKRESU REKONWALESCENCJI- po zabiegu mogą wystąpić jedynie drobne siniaczki łatwe do ukrycia pod makijażem.

UNIWERSALNOŚĆ– z zabiegu mogą skorzystać kobiety i mężczyżni w każdym wieku

na czym polega zabieg?

Podanie niewielkij ilości kwasu hialuronowego skutkuje likwidacją zapadnięcia i zasinienia okolicy podoczodołowej, która spowodowana jest opadnięciem ciałka tłuszczowego oczodołu, uwydatnieniem się bruzdy nosowo-jarzmowej i deformacją rynienki łzowej.

Tzw. “dolina łez” – ‘smutna” linia biegnąca od kąta wewnętrznego oka, ukośnie przez policzek, daje zmęczony wyraz twarzy i dodaje lat. Poprawa tej okolicy skutkuje bardziej wypoczętym, pogodniejszym i młodszym wyglądem.

Metodą tą można również korygować cienie pod oczami częste także u osób młodych.

szczegóły

REDENSITY II

To nowe przełomowe rozwiązanie w zabiegach stosowanych dla poprawy wyglądu okolicy oka. Wystarczy jeden prawie bezbolesny zabieg. Redensity II to lekki żel kwasu hialuronowego z kompleksem aminokwasów, przeciwutleniaczy, minerałów i Vit. B6 oraz lidokainą.

Korzyści jaki daje zabieg, to delikatne wypełnienie zapadnięcia pod oczami, rozjaśnienie cieni i zmniejszenie wiotkości skóry. Zawarty w preparacie kwas hialuronowy ma bardzo lekką strukturę, co pozwala na bardzo precyzyjne modelowanie i minimalizuje ryzyko powstania obrzęków.