Depigmentacje bardzo często pojawiają się po ekspozycji na działanie promieni UV, znane są również przebarwienia pozapalne oraz zmiany spowodowane przez hormony (m.in. podczas ciąży oraz antykoncepcji). 

Często dostępne na rynku terapie na przebarwienia wiążą się z czasowym dyskomfortem po zabiegu oraz wyłączeniem z życia zawodowego, Nunii to idealna alternatywa dla osób, które z różnych względów nie mogą lub nie chcą poddać się bardziej inwazyjnym zabiegom depigmentacyjnym.

korzyści

ODPOWIEDNI NAWET DLA SKÓRY WRAŻLIWEJ– Kompleks Uniq White to opatentowana formuła, która została opracowana specjalnie z myślą o skórze wrażliwej. Wykluczono z niej wykorzystywane do tej pory kontrowersyjne i drażniące składniki, aby zapewnić bezpieczniejszą i skuteczniejszą terapię skóry z przebarwieniami.

BEZPIECZEŃSTWO– Uniq White to wyjątkowy system rozjaśniający skórę, dopracowany przez ekspertów, dostępny wyłącznie dla lekarzy, który, jak udowodniono klinicznie, pomaga w zwalczaniu przebarwień oraz wyrównuje nierównomierny koloryt skóry.

PIELĘGNACJA DOMOWA– oprócz zabiegu w gabinecie Pacjent otrzymuje zestaw kosmetyków na 8 tygodni terapii. Dzięki temu leczenie jest kompleksowe, uzyskane efekty podtrzymane, a tendencja do powstawania kolejnych przebarwień- zmniejszona.

BRAK OKRESU REKONWALESCENCJI– od razu po zabiegu można wrócić do codziennych czynności. Delikatne, drobnopłatkowe złuszczanie może wystąpić na 2-3 dzień. Nie ma przeciwwskazań do nakładania makijażu.

na czym polega zabieg?

Podczas zabiegu w gabinecie na skórę nakładany jest peeling, można poczuć lekkie mrowienie lub pieczenie. Następnie wmasowywany jest preparat o własciwościach rozjaśniających przebarwienia z kompleksem Uniq White. Po zabiegu nie powinno się nakładać makijażu. Należy pozostawić produkt na skórze do następnego ranka, następnie stosować kosmetyki według zaleceń.

Każdy zabieg nie trwa nawet 30 minut. Minimalny zalecany protokół terapii obejmuje 4 zabiegi, co 2 tygodnie.

po zabiegu

Dwa do trzech dni po zabiegu skóra może być zaczerwieniona, może również wystąpić lekkie złuszczenie naskórka. Najważniejsze jest to, by regularnie używać produktów do stosowania w domu według zaleceń i przedstawionego protokołu.

W skład zestawu kosmetyków wchodzi:

EVENLITE– emulsja rozjaśniająca skórę

REVITACTIV – energetyzujący krem nawilżający

INRECOV SPF 15 – łagodzący krem ochronny

wskazania

  • plamy soczewicowate
  • ostudę
  • przebarwienia skóry

przeciwwskazania

  • ciąża
  • karmienie piersią
  • alergia na substancje aktywne obecne w preparatach
  • podrażniona, uszkodzona skóra
  • infekcje