Zamykanie naczyń

Rumień, teleangiektazje, punkty rubinowe i drobne znamiona naczyniowe to częsty problem, z którym pacjenci zgłaszają się do naszego Centrum. W Estime wykorzystujemy w leczeniu powyższych zmian głowicę LuxG platformy laserowej i IPL Star Lux 500, działającą na drodze fototermolizy selektywnej. Zabieg jest skuteczny, komfortowy, bez okresu rekonwalescencji. Średnio 3 sesje w 2-3 tygodniowych odstępach w przypadku rumienia i poszerzonych naczyń na skórze twarzy pozwalają na efektywną eliminację zmian, w leczeniu punktów rubinowych często wystarczający jest pojedynczy zabieg.


Przed zdecydowaniem się na tego rodzaju zabieg, należy zapoznać się z wszystkimi przeciwwskazaniami bądź zasięgnąć porady lekarzy ESTIME. W celu podtrzymania efektów oraz kondycjonowania skóry pomiędzy zabiegami oraz po zakończonej terapii oferujemy zabieg Exuviance dedykowany głównie skórze naczyniowej.

 

 

W zabiegach zamykania naczyń wykorzystujemy platformę laserową i IPL Star Lux 500 z głowicą  Lux G.

 


Wskazania

 

  • teleangiektazje, rozszerzone naczynia na twarzy;
  • rumień;
  • trądzik różowaty – profilaktyka i leczenie fazy rumieniowej i grudkowo – krostkowej;
  • znamiona naczyniowe, punkty rubinowe, pajączki;
  • niektóre naczyniaki płaskie i jamiste.

 

 

 

 

 

 

 

Palomar Lux G
Zastosowanie głowicy Lux G umożliwia usunięcie zmian naczyniowych, takich jak pajączki, zmiany naczyniowe siateczkowate, trądzik różowaty, teleangiektazje, naczyniaki krwionośne, uszkodzenia skóry na skutek promieniowania słonecznego oraz naczyniaki na skórze rąk, nóg, klatki piersiowej, ramion i twarzy.

Lux G daje bardzo dobre efekty w leczeniu rumienia i profilaktyce trądziku różowatego.


Działanie urządzenia oparte jest o zasadę fototermolizy selektywnej, która polega na namierzaniu w skórze chromoforów hemoglobiny, które selektywnie absorbują energię laserową i wykazują pożądaną reakcję. Uszkodzone naczynia są następnie usuwane na skutek naturalnych procesów gojenia, w efekcie których zmiana znika ze skóry. Zmiany naczyniowe bledną i znikają w ciągu 10-14 dni.
 

Sekret zabiegów IPL Palomar leży w technologii podwójnego filtrowania, która dostarcza optymalnie filtrowane długości fali impulsu, minimalizując zbędne oddziaływanie promieniowania na naskórek, co zwiększa komfort pacjenta i umożliwia osiągnięcie bardzo dobrych rezultatów.
 

 

 

 

Zapisz się

Cennik

Prawa Pacjenta