Zabiegi na ciało

Zabiegi na ciało

 

Masaż bańką chińską – uda

 

Masaż gumową bańką chińską to skuteczna, nieinwazyjna terapia antycellulitowa.

Przy regularnym stosowaniu daje bardzo dobre efekty.

Zmniejsza obrzęki, ujędrnia skórę, poprawia jej elastyczność.

 

Celem zabiegu jest wywołanie intensywnego przekrwienia tkanek. Rozszerzenie naczyń krwionośnych i wzrost ich przepuszczalności, wziększa przyswajalność składników aktywnych emulsji anycellulitowych i wyszczuplających. Zwiększone ukrwienie powoduje lepsze odżywienie tkanek, redukuje i zapobiega tworzeniu się cellulitu. Podczas zabiegu dochodzi do przyspieszenia przemiany materii, co w efekcie redukuje tkankę tłuszczową i oczyszcza skórę z toksyn.

 

W celu osiągnięcia pożądanych efektów zalecana jest seria zabiegów: 10-20 wykonywanych 2-3 razy w tygodniu. Wymagany jest przynajmniej 1 dzień odstępu między zabiegami.

 

 

 

Przeciwwskazania

 

  • ciąża;
  • menstruacja;
  • żylaki;
  • stan gorączkowy;
  • zaburzenia krzepliwości;
  • zmiany nowotworowe.

 

 

 

Bandaże Arosha – ekspresowy program liftingująco-wyszczuplająco-antycellulitowy

 

Bandaże i kosmetyki Arosha to linia pielęgnacyjnych preparatów przeznaczonych do walki z niedoskonałościami ciała. Specjalistyczne produkty Arosha przeznaczone są do zwalczania cellulite, ujędrniania, niwelowania zastojów wodnych oraz redukcji zlokalizowanej tkanki tłuszczowej.

 

Podczas konsultacji dobierany jest program dostosowany do potrzeb pacjenta. Następnie wykonywany jest peeling, po którym nakładane są bandaże nasączone wysoce skoncentrowanymi składnikami aktywnymi, które pozostawia się na 30 minut. Zabieg najlepiej wykonywać 1-2 razy w tygodniu. Dla uzyskania najlepszych efektów rekomendowane jest wykonanie 8 zabiegów.

 

Pielęgnacja Arosha sprawi, że będziesz dumna ze swojego ciała. :)

 

 

 

 

Accent Prime

Skuteczność Accent Prime™ jest efektem połączenia rewolucyjnych technologii: fali ultradźwiękowej (US) łączącą w sobie falę podłużną i poprzeczną (ciepłe i zimne ultradźwięki), z falą radiową unipolarną o najwyższej na rynku dostępnej częstotliwości 40,68 MHz. Zimne ultradźwięki doprowadzają do selektywnego uszkodzenia membrany komórki tłuszczowej bez naruszenia tkanek otaczających; ciepłe oddziaływują na tłuszcz poprzez efekt kawitacji. Elementy składowe komórek tłuszczowych zostają wydalone do krwiobiegu i usunięte z organizmu przez układ limfatyczny.  Fale radiowe rozgrzewają włókna kolagenowe, czego efektem jest przebudowa kolagenu i poprawa jakości skóry - zwiększa się jej gęstość, elastyczność i napięcie. Stymulacja tkanek powoduje poprawę ich dotlenienia, odżywienia i mikrocyrkulacji, dzięki czemu skóra staje się ładniejsza, zdrowsza i bardziej napięta. Poprawia się owal twarzy, redukuje wiotkość podbródka, ramion, czy wewnętrznych powierzchni ud.

Głębokie kontrolowane podgrzewanie podskórnych warstw tłuszczu, napinanie tkanek oraz przyspieszanie krążenia krwi umożliwiają drenaż złogów tłuszczu przez układ limfatyczny, dzięki czemu cellulit ulega zmniejszeniu.

 

 

 

 

Zapisz się

Cennik

 

 

Prawa Pacjenta