zabieg Linerase

 
Zabieg Linerase to okrojona wersja terapii kolagenowej Linerase
Można ją stosować podtrzymująco po terapii lub jako osobny zabieg. 
 
 
 

 
 
Korzyści
 
 
 
MOŻLIWOŚĆ ŁĄCZENIA Z INNYMI ZABIEGAMI- rewelacyjny efekt osiągamy poprzedzając zabieg Linerase mikrodermabrazją diamentową lub masażem!
 
NATYCHMIASTOWY EFEKT- skóra zaraz po zabiegu jest wyraźnie gładsza, nawilżona, bardziej napięta i wypoczęta
 
UNIWERSALNOŚĆ- Linerase to zabieg anti-aging, który będzie skuteczny zarówno dla osób w średnim wieku, jak i dojrzałych
 
SZYBKOŚĆ WYKONANIA- zabieg trwa około 40 minut!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Jak wygląda zabieg?
 
Obejmuje on obszar twarzy, szyji i dekoltu i składa się z dwóch etapów:
Pierwszy to maska peel off, łącząca w sobie regenerujące działanie polipeptydów z antyoksydacyjnym wpływem wit C i retinolu. Poprawia bioregenerację i keratynizację naskórka dzięki wysokoskoncentrowanym kwasom (cytrynowy i glikolowy). Stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu. Dzięki zawartości argininy maseczka peel off ma odpowiedni, bezpieczny poziom pH. Hexylresorcinol to silny antyutleniacz, który sprawia, że cera staje się rozświetlona i pełna blasku. Za przyjemną fakturę skóry po zabiegu odpowiada kolagen i kwas hialuronowy, które mocno nawilżają i wygładzają.
Drugi etap to odświeżająca maska. Przywraca harmonię zarówno skórze jak i zmysłom. Działa przeciwstarzeniowo, nawilżająco i kojąco. Przywraca skórze naturalne pH i wygładza ją. 
 
 
 
Dla kogo jest przeznaczony?
 
Zabieg sprawdzi się dla kobiet i mężczyzn zarówno zaczynających profilaktykę przeciwstarzeniową, jak i korzystających z innych zabiegów medycyny estetycznej i kosmetologii. Przez wzgląd na jego silne działanie antyoksydacyjne doskonale poradzi sobie w walce z zanieczyszczeniami, mającymi kontakt ze skórą- niedomytym makijażem, dymem papierosowym czy smogiem.
 
 
 
Co po zabiegu?
 
Po zabiegu przewidziana jest terapia domowa w postaci kremu anti-aging. Stosowany codziennie chroni skórę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników i uszkodzeniem komórek. Zapobiega powstawaniu zmarszczek, utracie elastyczności, a także szarzeniu skóry i powstawaniu depigmentacji. Można stosować go raz lub dwa razy dziennie (na noc i na dzień) po dokładnym oczyszczeniu skóry.
 
 
 
 
 
Cena zabiegu Linerase to 300zł 
 
 
 
 
 
Prawa Pacjenta