Usuwanie tkanki tłuszczowej

Laserowe usuwanie tkanki tłuszczowej

 

Usuwanie tkanki tłuszczowej w Estime przeprowadzamy przy użyciu najnowocześniejszej platformy zabiegowej w dziedzinie modelowania sylwetki- ACCENT PRIME,  jak i również karboksyterapii CDT Evolution, intralipoterapii Aqualyx oraz mezoterapii Dermaheal.

 

ACCENT PRIME - to światowa nowość i najskuteczniejsze dziś urządzenie do usuwania tkanki tłuszczowej (szczegółowy opis w zakładce Accent Prime). Dzięki podwójnej fali ultradźwiękowej ciepłych i zimnych ultradźwięków, następuje zniszczenie błony komórki tłuszczowej, a dodatkowe zastosowanie fali radiowej o wysokiej częstotliwości, wpływa na przebudowę kolagenu. Dzięki temu możliwe jest jednoczesne trwałe usuwanie tłuszczuujędrnianie skóry, co doskonale sprawdza się w zabiegach na obszarach trudnych:

 

  • podwójny podbródek,
  • talia, biodra, brzuch,        
  • bryczesy,
  • ramiona (pelikany),
  • uda (wewnętrzna strona),
  • cellulit,
  • pośladki.

 

 

 

 

 

Skuteczność Accent Prime™ jest efektem połączenia rewolucyjnych technologii: fali ultradźwiękowej (US) łączącą w sobie falę podłużną i poprzeczną (ciepłe i zimne ultradźwięki), z falą radiową unipolarną o najwyższej na rynku dostępnej częstotliwości 40,68 MHz. Zimne ultradźwięki doprowadzają do selektywnego uszkodzenia membrany komórki tłuszczowejbez naruszenia tkanek otaczających; ciepłe oddziaływują na tłuszcz poprzez efekt kawitacji. Elementy składowe komórek tłuszczowych zostają wydalone do krwiobiegu i usunięte z organizmu przez układ limfatyczny.  Fale radiowe rozgrzewają włókna kolagenowe, czego efektem jest przebudowa kolagenu i poprawa jakości skóry - zwiększa się jej gęstość, elastyczność i napięcie. Stymulacja tkanek powoduje poprawę ich dotlenienia, odżywienia i mikrocyrkulacji, dzięki czemu skóra staje się ładniejsza, zdrowsza i bardziej napięta. Poprawia się owal twarzy, redukuje wiotkość podbródka, ramion, czy wewnętrznych powierzchni ud.

Głębokie kontrolowane podgrzewanie podskórnych warstw tłuszczu, napinanie tkanek oraz przyspieszanie krążenia krwi umożliwiają drenaż złogów tłuszczu przez układ limfatyczny, dzięki czemu cellulit ulega zmniejszeniu.

 

 

 

Zapisz się

Cennik

Prawa Pacjenta