Terapia kolagenowa Linerase

Korzyści

 

UNIWERSALNOŚĆ- Unikatowa zdolność bioregeneracji jaką posiada LINERASE sprawia, że zabieg ten nie posiada ograniczeń wiekowych, co oznacza, że będzie tak samo skuteczny u młodych, tuż po 25 r.ż., jak i bardzo dojrzałych pacjentów z zaawansowanym procesem starzenia się.

 

BEZPIECZEŃSTWO- Linearse to nowoczesny i bezpieczny preparat, zarejestrowany jako wyrób medyczny. Pozbawiony zakończeń telopeptydowych atelokolagen sprawia, że terapia LINERASE nie wywołuje skutków ubocznych, ani reakcji alergicznych.

 

BRAK OKRESU REKONWALESCENCJI- Po zabiegu może wystąpić zaczerwienienie, swędzenie, obrzęk, tkliwość i ewentualne siniaczki. Wszelkie niedogodności utrzymują się maksymalnie do tygodnia. Można nakładać makijaż.

 

DŁUGOTRWAŁY EFEKT- Poprawa jakości skóry widoczna jest już po tygodniu od zabiegu, zagęszczenie i ujędrnienie skóry pojawia się stopniowo w trakcie leczenia i narasta w czasie. Najlepsze efekty następują po serii 4 zabiegów wykonanych w odstępach dwutygodniowych. Efekty utrzymują się około roku. Po roku można powtórzyć sesję. Jeżeli terapia dotyczy blizn i rozstępów, efekty są trwałe.

 

 

Najlepszy preparat do biostymulacji tkankowej!

Nowej generacji atelokolagen LINERASE to przełomowy zabieg w gabinetach medycyny estetycznej w aspekcie odmładzania oraz regeneracji skóry. Preparat tworzy optymalne warunki do odbudowy skóry właściwej i zawartych w niej włókien kolagenowych. Mechanizm działania oparty jest o modyfikację macierzy zewnątrzkomórkowej powodując m.in. namnażanie fibroblastów oraz produkcję kolagenu typu III. Stymulacja fibroblastów w dolnej warstwie tkanki łącznej powoduje zmiany w grubości i strukturze skóry, zwiększając jej elastyczność i gęstość.  

 

 

 W procesie starzenia się skóry, oprócz spadku elastyczności związanej ze zmniejszeniem ilości włókien kolagenu oraz elastyny, obserwuje się dodatkowo zmniejszenie ilości i redystrybucję podskórnej tkanki tłuszczowej oraz osłabienie mięśni twarzy. 

Skutkiem tego procesu jest pojawienie się zmarszczek grawitacyjnych oraz zauważalne zmiany w owalu twarzy. 

Jedną ze strategii przeciwdziałania tym zjawiskom jest próba uzupełnienia zasobów kolagenu w skórze oraz niwelowania efektów jego ubytku.

 
 
 
 
Atelokolagen Linerase to:
- optymalny  biomateriał do rekonstrukcji  i odbudowy skóry oraz regeneracji tkanki    
łącznej skóry właściwej, wywołuje optymalne warunki fizjologiczne do wytwarzania nowego    
kolagenu  oraz  nowych  naczyń  włosowatych,

- odbudowa  i  wyrównanie ubytków  skórnych zlokalizowanych na twarzy oraz całym    
ciele
  (blizny zanikowe, potrądzikowe, rozstępy),

- nowej generacji induktor tkankowy do niwelowania oznak starzenia się skóry oraz    
poprawy jej jędrności i elastyczności, 

- preparat  przyspieszający proces gojenia i regeneracji skóry.

 
 
LINERASE  jest  preparatem  biokompatybilnym,  biodegradowalnym,  nieimmunogennym  o wysokim  profilu  bezpieczeństwa  i  dowiedzionej  badaniami  skuteczności. Nie  wymaga przeprowadzenia  testów  alergicznych.  Nie  wywołuje  żadnych  reakcji  alergicznych.   

 

 

Wskazania

 

 

 • blizny potrądzikowe

 • blizny zanikowe

 • rozstępy

 • ubytki skórne

 • zmarszczki – twarz, szyja, dekolt, dłonie

 • utrata jędrności skóry (brzuchy pociążowe, wewnętrzna strona ud i ramion, okolicy kolan, grzbiety dłoni

 • fotostarzenie

 

 

 

 

Jak wygląda zabieg?

 

 

 

Przebieg zabiegu przypomina klasyczną mezoterapię. Pół godziny przed podaniem preparatu nakładamy maść znieczulającą, dzięki czemu zabieg przebiega komfortowo. W czasie jednej sesji leczenia ostrzykujemy skórę twarzy, szyi i dekoltu. Preparat LINERASE, jako silny stymulator kolagenezy podaje się co 2 – 3 cm, ukłuć jest więc znacznie mniej niż podczas mezoterapii. Już po kilku dniach atelokolagen ulega rozpadowi, a następnie zostaje wchłonięty, jednakże jego krótka obecność w tkankach wystarcza do tego, by pobudzić fibroblasty do intensywnej produkcji kolagenu typu III.

Po zabiegu może wystąpić zaczerwienienie, swędzenie, obrzęk, tkliwość i ewentualne siniaczki. Wszelkie niedogodności utrzymują się maksymalnie do tygodnia. Można nakładać makijaż.

 Przez min. 2 tygodnie po zabiegu LINERASE nie wykonuje się zabiegów laserowych, głębokich peelingów oraz dermabrazji.

 

 

 

Przeciwwskazania

 

 

 • ciąża, okres karmienia piersią

 • choroby autoimmunologiczne

 • niewyrównana cukrzyca

 • tendencje do powstawania bliznowców

 • aktywne zakażenia okolicy zabiegu

 • choroba nowotworowa


 

 

 

Zapisz się

Cena 1200 zł

Cena Linearse + Peel off + maska 1500 zł

 

 

CennikP R O M O C J E