Sprzedaż dermokosmetyków

Dermokosmetyki

Dla Państwa wygody w Centrum Medycyny Estetycznej Estime prowadzimy sprzedaż dermokosmetyków służących prawidłowej pielęgnacji skóry po różnorodnych zabiegach estetycznych, kosmetyków przeznaczonych dla skór z problemami dermatologicznymi, a także o działaniu przeciwstarzeniowym.
Oferujemy kosmetyki renomowanych firm:


 

Filorga
Od 1978 roku FILORGA, pionier w komórkowej terapii przeciwstarzeniowej, wytwarza produkty medyczne do mezoterapii, wypełniania zmarszczek i pilingów docenione przez specjalistów – lekarzy oraz chirurgów estetycznych. FILORGA jest również producentem preparatów kosmetycznych wywodzących się bezpośrednio z medycyny estetycznej. Laboratorium Filorga postrzega pielęgnację skóry w sposób holistyczny jako ochronę komórek przed czynnikami  przyspieszającymi proces starzenia.

 

 

 

AthenaAthena Cosmetics (Revitalash)
Athena Cosmetics, Inc. powstała 15 listopada 2006 roku w USA. Wynalazcą receptury Revitalash jest Doktor Michel Brinkenhoff. Intensywne poszukiwania naukowe doktora Brinkenhoffa i zespołu utalentowanych chemików i kosmetologów, doprowadziły do opracowania takiej receptury produktu, dzięki której rzęsy po okresie pięciu tygodni zastosowania, stają się witalne i piękne.

CennikP R O M O C J E