Poprawa jakości skóry

Korzyści

 

 

 

BEZPIECZEŃSTWO- kwas hialuronowy jest naturalnie występującym w skórze cukrem złożonym, którego ilość zmniejsza się wraz z upływem lat. Można go dostarczyć skórze poprzez iniekcję odpowiednich preparatów, jakimi są produkty firmy Allergan, producenta Juvéderm® Volite oraz długoletniego, zaufanego partnera Estime. 

 

NATYCHMIASTOWY I DŁUGOTRWAŁY EFEKT-  Najnowsza technologia VYCROSS™ polega na specjalnym sieciowaniu kwasu hialuronowego.  Zastosowanie tej technologii w preparacie Juvéderm® Volite zapewnia wyraźną poprawę jakości skóry i jej napięcia. Efekt rewitalizacji, rozświetlenia i ujędrnienia skóry utrzymuje się nawet do 9 miesięcy. 

 

MAŁA ILOŚĆ ZABIEGÓW- rezultat jest widoczny już po jednym zabiegu

 

KOMFORT- dzięki zawartej w preparacie lidokainie, która niweluje ból

 

PROFILAKTYKA STARZENIA- systematyczne powtarzanie zabiegu spowalnia proces wiotczenia skóry i pogłębiania się zmarszczekPodawanie kwasu hialuronowego warto rozpocząć już przy pierwszych oznakach starzenia. 

 

 

 

 

Szczegóły zabiegu

 

 

 

Zabieg polecany jest dla każdego, kto zauważył u siebie zmarszczki, utratę jędrności skóry twarzy, szyi, dekoltu oraz dłoni lub dba o profilaktykę przeciwstarzeniową.

Skóra po zabiegu jest jędrna, nawilżona, gładka i elastyczna. Największą zaletą Juvéderm® Volite jest to, że efekt po jednym zabiegu utrzymuje się długo, więc nie trzeba go często powtarzać.

W celu uzyskania najlepszych efektów, zalecane jest podanie 2 ml preparatu na obszar całej twarzy. W przypadku szyi, dekoltu i dłoni wystarczającą ilością jest zazwyczaj 1 ml Volite.
Zabieg trwa ok. godziny i jest wykonywany przez lekarza.

 

 

 

 

 

 

Po zabieguNajczęściej występujące, niegroźne objawy to zaczerwienienie, obrzęk skóry lub siniaczki w miejscach podania preparatu. Zmiany te są łagodne i krótkotrwałe.

W ciągu doby po zabiegu należy unikać wysiłku fizycznego, nadmiernej ekspozycji na słońce oraz spożywania napojów alkoholowych.
 

 


Przeciwwskazania
 


• przerwanie ciągłości naskórka w okolicy zabiegowej
• ostre stany zapalne
• ciąża
• uczulenie na lidokainę 

 
Prawa Pacjenta