Pelleve

Radiage Pelleve
 

MŁODSZA SKÓRA BEZ SKALPELA.

 

Korzyści

 

BEZPIECZEŃSTWO- Pellevé został uznany przez Urząd ds. Żywności i Leków USA (FDA) za bezpieczny i skuteczny system przeznaczony do stosowania w bezoperacyjnym leczeniu łagodnych lub umiarkowanych zmarszczek twarzy.

 

SZYBKI EFEKT- Już jednorazowy zabieg z zastosowaniem systemu Pellevé może przyczynić się do poprawy jędrności i naprężenia skóry, zapewniając jej naturalnie świeższy wygląd. 

 

BEZBOLESNOŚĆ- Procedura nie wymaga znieczulenia, okolicy poddawanej zabiegowi towarzyszy odczucie gorąca, które łagodzone jest specjalnym żelem chłodzącym. Nie ma przeciwwskazań do wykonywania liftingu pelleve w okresie letnim.


BRAK OKRESU REKONWALESCENCJIBezpośrednio po zabiegu można powrócić do codziennych zajęć. Niewielkie zaczerwienienie skóry widoczne jest zwykle około godziny, rzadko utrzymuje się dłużej niż 24 godziny.

 

MOŻLIWOŚĆ ŁĄCZENIA TERAPII- W razie potrzeby dla osiągnięcia optymalnych rezultatów możliwe jest dodatkowe wykonanie innych zabiegów, tj. laserowego frakcjonowania skóry, wstrzyknięć kwasu hialuronowego, botoxu, peelingów medycznych, mezoterapii, itd.

 

 

 

 

 

Rezultaty

 

 Pełen efekt zabiegu ujawnia się stopniowo w ciągu kilku miesięcy w miarę napinania się skóry i formowania nowych włókien kolagenu.
W zależności od tego, która okolica poddana została leczeniu, jak luźna jest skóra oraz jakie są oczekiwane rezultaty, konieczne może być wykonanie więcej niż jednego zabiegu.
Efekty utrzymują się od roku do trzech lat. Czas ten jest zmienny u różnych pacjentów.
Nie ma przeciwwskazań do powtórzenia zabiegu po wygaśnięciu jego efektów.


Zabieg Pelleve jest jedną z najnowszych niechirurgicznych technik służących utrzymaniu młodego wyglądu. Jest to opatentowany system oparty na zastosowaniu energii o częstotliwości fal radiowych (RF). Energia RF ogrzewa głębokie warstwy skóry, co prowadzi do kurczenia się i napinania włokien kolagenowych. Zabieg może być wykonany w każdej okolicy ciała, gdzie wymagana jest poprawa jędrności i zwiększenie napięcia skóry.

Najczęstsze wskazania to liftingowanie okolic:

  • twarzy i podbródka;
  • szyi i dekoltu;
  • wewnętrznych powierzchni ramion – tzw. „pelikanów”;
  • brzucha;
  • dłoni.

 

 


Zalety zabiegu Pelleve:

 

 

  • jest nieinwazyjny, nie wykonuje się żadnych nacięć i nie niszczy żadnych tkanek;
  • tak wysoki poziom kontroli uzyskiwanego efektu jest trudny do osiągnięcia za pomocą innych metod;
  • nie ma krwawienia i siniaków, a ryzyko bliznowacenia jest minimalne;
  • może być łączony z innymi metodami odmładzania.

 

 

 

Zapisz się

Cennik

Prawa Pacjenta