Kariera

Najważniejsi są ludzie.

W naszej Klinice pracownikami kieruje pasja i zapał do pracy. Wiemy, że wszyscy pracownicy są integralną częścią zespołu i zaangażowanie każdego z nas, jest ważne w tworzeniu sprawnie działającej firmy. Wiemy, że atmosfera przyjaznej współpracy, którą tworzymy, przekłada się na spokój i zaufanie pacjentów.

Oferujemy:

  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • możliwość rozwoju w dziedzinie obsługi klienta i marketingu
  • możliwość zdobywania doświadczenia
  • dobre warunki pracy i wsparcie zespołu
  • wiedzę i rzetelne informacje na temat współczesnej medycyny estetycznej i regeneracyjnej oraz stomatologii

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy
  • dobra organizacja czasu
  • komunikatywność, zaangażowanie
  • umiejętność pracy w zespole
  • wysoka kultura osobista i zdolności interpersonalne
  • umiejętność obsługi programów komputerowych
  • znajomość języka angielskiego

Zakres obowiązków:

  • obsługa rejestracji (odbieranie telefonów i e-maili, umawianie wizyt)
  • udzielanie informacji, telefonicznej oraz mailowej, na temat oferty
  • bezpośredni kontakt z klientem,
  • prowadzenie kalendarza spotkań,
  • obsługa kasy fiskalnej oraz terminali płatniczych,
  • raportowanie,
  • fakturowanie,
  • prowadzenie rozliczeń kasowych oraz statystyk,
  • kontakt z przedstawicielami handlowymi (składanie i odbiór zamówień)
  • dbałość o odpowiednie zatowarowanie,
  • koordynowanie pracy,
  • prowadzenie dokumentacji, zarządzanie obrotem dokumentów i archiwizacja dokumentów,przechowywanie oraz kontrola dokumentacji medycznej
  • dbanie o sprawny przepływ informacji,
  • dbałość o pozytywny wizerunek firmy

Prześlij nam Twoje CV, a my zadzwonimy zaproponować rozmowę kwalifikacyjną*.

*zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami

Kontakt

tel. kom.: 667 889 595
rejestracja@estime.poznan.pl

Prawa Pacjenta