Kariera

Najważniejsi są ludzie.

W naszej Klinice pracownikami kieruje pasja i zapał do pracy. Wiemy, że wszyscy pracownicy są integralną częścią zespołu i zaangażowanie każdego z nas, jest ważne w tworzeniu sprawnie działającej firmy. Wiemy, że atmosfera przyjaznej współpracy, którą tworzymy, przekłada się na spokój i zaufanie pacjentów. Współdziałanie w grupie jest bardzo ważne, ponieważ często wielu specjalistów pracuje z jednym pacjentem, aby zapewnić mu  satysfakcję i najlepsze efekty naszych usług.

Naszym celem jest osiąganie naturalnych rezultatów. Od pracowników wymagamy znajomości technologii urządzeń, dostępnych w Estime oraz przewidywania realnych efektów, jakie można dzięki nim osiągnąć. Przed przystąpieniem do pracy, przeszkolimy nowego pracownika z obsługi naszych laserow i sprzętów oraz podzielimy się praktycznymi radami.

Jeśli chcesz podnosić swoje kwalifikacje zawodowe, jesteś osobą otwartą, pomocną i uprzejmą oraz uważasz, że zaangażowanie w pracę jest kluczem do sukcesu- dołącz do naszego zespołu! smiley

REKRUTACJA ZACZYNA SIĘ 3.07.17r

Obecnie szukamy pracownika na stanowisko Kosmetologa.

Oferujemy:

  • pracę w przyjaznej atmosferze w rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju w dziedzinie kosmetologii i laseroterapii
  • możliwość zdobywania doświadczenia
  • możliwość pracy na najlepszych na rynku, oryginalnych, certyfikowanych urządzeniach i preparatach

Wymagania:

  • wykształcenie kosmetologiczne
  • doświadczenie w pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • wysoka kultura osobista i zdolności interpersonalne
  • gotowość do pracy w niepełnym wymiarze godzin

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie zabiegów kosmetologicznych, z dbałością o najwyższą jakość usług
  • dbałość o higienę i porządek na stanowisku pracy
  • obsługa autoklawu
  • dbałość o pozytywny wizerunek firmy

Prześlij nam Twoje CV, a my zadzwonimy zaproponować rozmowę kwalifikacyjną*.

*zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami

DLA LEKARZY

W naszej Klinice dysponujemy wolnymi godzinami pracy w gabinetach lekarskich i zabiegowych. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt.

Kontakt

tel. kom.: 667 889 595
rejestracja@estime.poznan.pl

CennikP R O M O C J E