Ellanse

 

Przedstawiamy kolejną nowość w poznańskiej klinice Estime:

 

 

 Ellansé- szyty na miarę bioresorbowalny stymulator kolagenu.

 

 

 

 

 

 

 

Czym jest Ellanse?

Ellanse to substancja do wstrzykiwania podskórnego na bazie polikaprolaktonu i nośnika żelowego karboksymetylocelulozy, zatwierdzona przez FDA i posiadająca certyfikat CE.  To collagen booster służący do korekcji zmarszczek, wolumetrii i modelowania konturu twarzy. Dzięki stymulacji produkcji własnego kolagenu pozwala walczyć z przyczynami leżącymi u podstaw procesów starzenia się twarzy, zapewniając stopniowo postępującą, długotrwałą poprawę i naturalny młodszy wygląd.

Jest on całkowicie biowchłanialny, a czas jego działania przewidywalny, co stanowi unikalną właściwość Ellanse odróżniającą go od innych preparatów. Wyróżniono 4 różne produkty z rodziny Ellanse: S- efekt utrzymuje się 12 mies., M-  2 lata, L-  3 lata oraz E - 4 lata. Różna długość trwałości efektu zabiegowego uzależniona jest od początkowej długości łańcuchów polikaprolaktonu.

 

 

 

 

Korzyści:

Możliwość wyboru czasu trwania efektu- decydując się na konkretny produkt (SMLE) z rodziny Ellanse, wybieramy czas jego utrzymywania się w skórze od 1 do 4 lat

Natychmiastowy i stabilnie utrzymujący efekt  dzięki nowoczesnej technologii STAT (Sustained performance, Tunable longevity And Total bioresorbability)

Bezpieczeństwo, a także całkowita, przewidywalna i kontrolowana biodegradowalność - preparat nie pozostawia po sobie śladu w organizmie po upływie czasu jego działania. Jest dobrze znaną substancją powszechnie używaną w różnych dziedzinach medycyny i zatwierdzoną przez CE i FDE

Pobudzenie neokolagenezy- w miejscu podania preparatu wzmaga się proces produkcji kolagenu typu 1, czyli tego, którego brak powoduje powstanie zmarszczek i bruzd 

 

 

 

 

Jak wygląda zabieg?

Pierwszym etapem jest konsultacja lekarska, omówienie oczekiwań Pacjenta i możliwości terapeutycznych, dobór odpowiedniego preparatu i zakwalifikowanie do zabiegu. Na życzenie Pacjenta możliwe jest znieczulenie obszaru zabiegowego maścią. Ellanse podaje się krótką, cienką igłą lub kaniulą. Leczenie trwa około 30 min. Całkowita biokompatybilność wyklucza możliwość reakcji alergicznych, nie są potrzebne próby uczulenie.

 

 

 

Po zabiegu

Ostateczny efekt widoczny jest natychmiastowo i utrzymuje się zależnie od rodzaju zastosowanego preparatu od 1 do 4 lat. Może wystąpić lokalne zaczerwienienie, obrzęk lub siniaczek, które ustąpią samoistnie po maksymalnie paru dniach.

Przez 24 h po zabiegu należy unikać gorących kąpieli i intensywnych ćwiczeń fizycznych oraz przez 7 dni ekspozycji na słońce i promienie UV. Można nakładać makijaż i wrócić do codziennych czynności zaraz po zabiegu.

 

 

 

Przeciwwskazania

 

  • ciąża i okres karmienia
  • infekcje wirusowe i bakteryjne (opryszczka!)
  • choroby nowotworowe
  • problemy skórne, stany zapalne w okolicy podawania preparatu
  • alergie
  • choroby autoimmunologiczne
  • cukrzyca

 

 

 

 

 

ELLANSE to doskonały wybór dla wszystkich poszukujących...​

*natychmiastowego rezultatu

*bezpiecznego i skutecznego zabiegu

*rewitalizacji i ujędrnienia skóry dzięki naturalnej stymulacji kolagenu

*długotrwałych i stabilnych efektów zabiegowych bez konieczności ich wielokrotnego powtarzania

*naturalnego i świeżego efektu

*opłacalnych zabiegów

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapisz się

Cennik

Prawa Pacjenta